Zobacz nasze
inwestycje
Collins Beach Sianożęty
Inwestycja ukończona Rok 2012
Collins Beach to kompleks 36 budynków położony w niewielkiej i spokojnej miejscowości - Sianożęty w pierwszej linii od Morza Bałtyckiego, tuż przy zejściu na szeroką, piaszczystą plażę.
Collins Beach posiada dużą, zieloną przestrzeń rekreacyjną, duży plac zabaw dla dzieci mniejszych i większych, zewnętrzne prysznice plażowe, parking, wypożyczalnię rowerów oraz bar i lodziarnię. Przy Collins Beach znajduje się promenada, która jest Międzynarodowym Szlakiem Dla Pieszych i rowerzystów prowadzącym z Sianożet do Kołobrzegu. Bezpośrednie sąsiedztwo plaży oraz liczne atrakcje dla najmłodszych wczasowiczów sprawiają, że Collins Beach jest wymarzonym miejscem na rodzinne wakacje. Wszystkie wille na terenie Collins Beach posiadają w pełni wyposażone aneksy kuchenne oraz łazienki. Każda willa jest ogrzewana, posiada wydzielony, ogrodzony ogródek, z kamiennym grillem, taras wraz z drewnianymi meblami ogrodowymi. Bezpłatnie do dyspozycji gości są łóżeczka turystyczne dla dzieci oraz barierki ochronne na schody. Dodatkowo każda willa wyposażona jest w parawany, leżaki oraz suszarki na ubrania. W każdej willi dostępna jest telewizja satelitarna.
Zdjęcia:
Collins Tower
Inwestycja ukończona Rok 2006
Collins Tower to sześciokondygnacyjny biurowiec, klasy A o powierzchni 1400m2.
Wybudowany w technologii tradycyjnej z użyciem wysokiej jakości materiałów wykończeniowych; panele elewacyjne łączone ze szkłem, granitem i stalą nierdzewną. Obiekt mieści przy ul. Taśmowej, w sąsiedztwie licznych obiektów biurowych. W pobliżu znajduje się centrum handlowe Galeria Mokotów. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd samochodem do centrum Warszawy (15 minut) oraz na lotnisko Okęcie (10 minut). Dogodne położenie umożliwia sprawne połączenie z innymi częściami stolicy komunikacją miejską. Budynek jest całodobowo chroniony i monitorowany, wyposażony w kontrolę dostępu oraz urządzenia prowadzące rejestr wejść i wyjść. Na parkingu naziemnym znajdują się 34 miejsca, usytuowane przed biurowcem. Spółka Collins Property samodzielnie administruje inwestycją gwarantując swoim najemcom preferencyjne warunki najmu oraz pełen komfort użytkowania powierzchni.
Zdjęcia:
Collins-Property Copyright 2014 © Produkcja: Grupa Creative