Czego chcesz się
dowiedzieć?
O nas

Collins Property realizuje własne, kompleksowe projekty inwestycyjne w branży budownictwa komercyjnego , mieszkaniowego oraz hotelarskiego , obejmujące całość procesu deweloperskiego - począwszy od pozyskania gruntów, poprzez projektowanie we współpracy z renomowanymi biurami architektonicznymi, po uzyskanie prawomocnych zezwoleń na budowę, nadzór nad wykonawstwem budowlanym i zarządzania całym obiektem.

Przedmiotem działalności naszej firmy jest również wynajem posiadanych nieruchomości. Posiadamy szeroką ofertę lokali: mieszkaniowych , powierzchni biurowych oraz komercyjnych w Warszawie i Krakowie.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu – na polskim i międzynarodowym rynku potrafimy trafnie ocenić sytuację rynkową i przewidzieć jej konsekwencje oraz zabezpieczyć interesy naszych Klientów przed jej wpływami – jesteśmy firmą stabilną finansowo, co w tak szybko zmieniającej się rzeczywistości rynku nieruchomości gwarantuje pewność i bezpieczeństwo inwestycji.
Historia firmy

Collins Property istnieje na rynku inwestycyjnym od 2004r. Zamiarem założycieli było utworzenie prężnej, sprawnej organizacyjnie jednostki zdolnej do szybkiego rozwoju, tak pod względem kapitałowym jak i organizacyjno-inwestycyjnym w oparciu o wieloletnie doświadczenie zdobyte przez lata prowadzenia spółek z branży spożywczej. Biegłość managerska w zarządzaniu portfelem inwestycyjnym oraz nadzór nad dynamicznymi projektami o zasięgu ogólnopolskim pozwoliły zaistnieć na rynku nieruchomościowym jako stabilny i godny zaufania kontrahent.

Na początku działalności Spółka koncentrowała się na usługach związanych ze wstępnymi etapami procesu deweloperskiego, tj. pozyskiwaniem gruntów pod budownictwo mieszkaniowe i komercyjne, a także szeroko rozumianym konsultingiem i pośrednictwem w obrocie nieruchomościami.

Od 2006 roku firma realizuje własne, kompleksowe projekty inwestycyjne w branży budownictwa komercyjnego i mieszkaniowego. Od 2010 Collins Property zadebiutował na rynku apartamentowo-hotelarskim uruchamiając obiekt turystyczny "Collins Beach" w Sianożętach koło Kołobrzegu.

Obecna działalność spółki Collins Property to między innymi rozwijanie i prowadzenie projektów inwestycyjnych, komercjalizacja powierzchni komercyjnych, biurowych oraz mieszkalnych na terenie całego kraju.
Zespół

Największym kapitałem Collins Property są doświadczeni eksperci, którzy od lat działają na krajowym rynku nieruchomości . Zaangażowanie, intuicję biznesową oraz zaawansowane analizy potrzeb zmieniamy w korzyści Klientów oraz wzrost zaufania do naszej marki. Jako spółka doradzaliśmy oraz pośredniczyliśmy w transakcjach na rynku nieruchomości, realizując projekty dla najbardziej wymagających klientów. Serdecznie zapraszamy do współpracy oraz zapoznania się ze szczegółami naszej oferty wynajmu oraz sprzedaży nieruchomości.
Misja

Od chwili podjęcia działalności strategicznym celem Collins Property jest zdobycie znaczącej i stabilnej pozycji na rynku inwestycyjnym w sektorze komercyjnym, mieszkaniowo-apartementowym oraz hotelarskim. Nasz cel to firma zapewniająca wysoki standard i jakość oferowanych produktów i usług. Korzystamy z pomocy najlepszych biur projektowych i firm wykonawczych. W związku z ciągłym rozwojem, jesteśmy zainteresowani nawiązywaniem współpracy z firmami, instytucjami oraz inwestorami, w zakresie sprzedaży, wynajmu oraz inwestycji deweloperskich.
Zaufali
nam
Collins-Property Copyright 2014 © Produkcja: Grupa Creative